Blíží se 3. setkání přispěvatelů detske-casopisy.cz

Potvrzuji, že na jaře ohlášené 3. setkání dobrovolných přispěvatelů detske-casopisy.cz se uskuteční : -) Bude tradičně v komorním složení, ale už se na něj moc těším, zvláště proto, že svoji účast avizovali i ti, se kterými jsem zatím neměl možnost se osobně poznat.

Platí termín 10. do 12. listopadu 2023 (pátek podvečer – nedělní poledne). Všichni, kteří budou mít zájem se opět potkat tváří v tvář, jsou srdečně zváni na stejné místo (je to stejně daleko ze západních Čech jako z východního Slovenska) – ubytování na posteli ve srubu (podlahové vytápění, wi-fi, sprcha, …), ve vlastním spacáku + nevegetariánské domácí jídlo 3x denně je zdarma. Individuální pitný režim si zajišťuje každý sám.

Kdo bude chtít dopravit od vlakové stanice z Valašského Meziříčí do srubu v Kateřinicích, může jako obvykle využít 3-4 volných míst v mém autě – končím v pátek v práci cca 17:00, vyzvednu dle domluvy.

Na toto setkání zvu všechny registrované přispěvatele detske-casopisy.cz – aktivní i aktuálně neaktivní. Pokud s sebou chcete někoho vzít (např. příbuzného, kamaráda, …), není problém – srub je dostatečně velký. Na všechny, kteří se rozhodnou na setkání dorazit, se moc těším a slibuji si od toho další impuls pro naše společné dílo.

Předpokládaná náplň 3. setkání – náměty ke společné diskusi:

 1. Kam jsme se od minulého setkání posunuli, co se daří a co ještě ne.
 2. Pro nově zúčastněné stručná informace o tom jak organizačně a technicky czguje po Sweetreho (Mirkově) smrti práce na detske-casopisy.cz  + burza dalších nápadů za podmínky jejich realizovatelnosti.
 3. Nápady jak náš web vylepšit. Akutně budeme muset změnit šablonu (vzhled webu) – zkusíme společně vybrat tu nejvhodnější.
 4. Výměna zkušeností
 5. Diskuse o nastavených parametrech pro tvorbu časopisů.
 6. Debata o samotné tvorbě článečků (četnost, pestrost titulů, správné označování citací, ….) – etický kodex přispěvatelů …

Mimo debatování jistě podnikneme procházku do okolí (třeba na jednu ze svou rozhleden) a večer můžeme zazpívat při kytaře : -)

One thought on “Blíží se 3. setkání přispěvatelů detske-casopisy.cz

 1. Dobrý deň,
  pôjdem autom a pokiaľ by bol záujem, môžem zobrať stopárov na trase Zvolen – Kateřinice. Príchod do Kateřiníc v piatok cca 17,00 – 18.00. Prípadne môžem upraviť podľa dohody.

  totem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *