BIZONÍ VÍTR číslo 3 – 13.ročník – 2003

Digitalitzace časopisu  BIZONÍ VÍTR je zatím doménou Arta. Dnes tu díky němu přinášíme na detske-casopisy.cz archiv BIZONÍ VÍTR– 13.ročník – 2003.

BIZONÍ VÍTR je spolkový časopis, který vychází už čtvrt století! V roce 2001 měl v tiráži napsáno: BIZONÍ VÍTR, časopis vydávaný Ligou lesní moudrosti. Šéfredaktorem 13.ročníku byl stále Josef Porsch – Ablákela. Náklad časopisu se zvedl na 600 výtisků. Časopis BIZONÍ VÍTR byl v roce 2010 přejmenován na WOODCRAFT a pod tímto názvem vychází jako spolkový časopis LIGY LESNÍ MOUDROSTI dodnes.

Dnes přinášíme archiv pouze 3.čísla BIZONÍHO VĚTRU – další se zatím nepodařilo digitalizovat.  Třetí číslo přináší rubriky a články: Z naší totemové desky (co zajímavého se LMM přihodilo), Z našich kmenů (jak kdo tábořil), Nosí šerpu poct (Albert Minář – Hrom), Zážitky z cest (Rusko), Volání dálek (Fridtjof Nansen), Plníme činy (jachting), Každý tam jednou nemusí (návštěva USA), Stránky Přírody (motýlí keř, kuklice), Hau Kóla (leginy s nášivkou), Hry a hříčky (hry pro malé i velké), Myslící ruka (sekera), Duchovní život (sněm Midewiwinu), V zemi PIDIžvíků (hádanky a rébusy pro malé i velké) a Rolf zálesák (komiks).

BIZONÍ VÍTR_13_2003_3_komiks

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku archivované číslo časopisu BIZONÍ VÍTR – kliknutím na náhled strany:

BIZONÍ VÍTR_13_2003_3_obálka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *