DOBRODRUŽSTVÍ POD LAVICI – 1991

Dnes archivovaná čísla časopisu DOBRODRUŽSTVÍ POD LAVICI z roku 1991 pro detske-casopisy.cz  digitalizoval Nell1967. Veliký dík!

První osmistránkový komiks obsahuje epizodu s dobrodruhem Welfem, který na svých toulkách zabloudí do odlehlé Khomunie ovládanou Rudými démony pomocí magie a vazalských oddílů Černých masek. Druhý sešit této edice obsahuje epizodu o krádeži velké zásilky diamantů.

Podle dostupných informací vyšly v roce 1991 jen zde archivované dva sešity komiksů.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu DOBRODRUŽSTVÍ POD LAVICI z roku 1991 , prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu DOBRODRUŽSTVÍ POD LAVICI – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla DOBRODRUŽSTVÍ POD LAVICI zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *