Dvakrát zrušené 3. setkání se snad uskuteční

V roce 2019 i 2018 se uskutečnilo podzimní setkání přispěvatelů detske-casopisy.cz . Konalo se v Dětském bezbariérovém centru BřezinyKateřinicích u Vsetína. Plánovali jsme 3.setkání v roce 2000 i 2001, ale obě byly vlivem covidové situace zrušeny. Dotazy na možnost se potkat ale občas přichází i nadále, a tak …

I když je podzim ještě daleko, poznač si do svého kalendáře termín 10. do 12. listopadu 2023 (pátek podvečer – nedělní poledne). Všichni, kteří budou mít zájem se opět potkat tváří v tvář, jsou srdečně zváni na stejné místo (je to stejně daleko ze západních Čech jako z východního Slovenska) – ubytování na posteli ve srubu (podlahové vytápění, wi-fi, sprcha, …), ve vlastním spacáku + nevegetariánské domácí jídlo 3x denně je zdarma. Individuální pitný režim si zajišťuje každý sám.

Kdo bude chtít dopravit od vlakové stanice z Valašského Meziříčí do srubu v Kateřinicích, může jako obvykle využít 3-4 volných míst v mém autě – končím v pátek v práci cca 17:00, vyzvednu dle domluvy.

Na toto setkání zvu všechny registrované přispěvatele detske-casopisy.cz – aktivní i aktuálně neaktivní. Pokud s sebou chcete někoho vzít (např. příbuzného, kamaráda, …), není problém – srub je dostatečně velký. Na všechny, kteří se rozhodnou na setkání dorazit, se moc těším a slibuji si od toho další impuls pro naše společné dílo.

Předpokládaná náplň 3. setkání – náměty ke společné diskusi:

 1. Kam jsme se od minulého setkání posunuli, co se daří a co ještě ne.
 2. Pro nově zúčastněné stručná informace o tom jak organizačně a technicky czguje po Sweetreho (Mirkově) smrti práce na detske-casopisy.cz  + burza dalších nápadů za podmínky jejich realizovatelnosti.
 3. Nápady jak náš web vylepšit. Akutně budeme muset změnit šablonu (vzhled webu) – zkusíme společně vybrat tu nejvhodnější.
 4. Výměna zkušeností
 5. Diskuse o nastavených parametrech pro tvorbu časopisů.
 6. Debata o samotné tvorbě článečků (četnost, pestrost titulů, správné označování citací, ….) – etický kodex přispěvatelů …

Mimo debatování jistě podnikneme procházku do okolí (třeba na jednu ze svou rozhleden) a večer můžeme zazpívat při kytaře : -)

Vím, že do podzimu je ještě dlouhý čas, ale protože nechci zbytečně blokovat zamluvený termín ve srubu, prosím, každý, kdo svoji účast (třeba jen na jeden den) zvažuje, dejte mi vědět na drabek(zavináč).lachim.cz nejpozději do června 2023. V případě, že nás bude alespoň 5, uskuteční se setkání na výše avizovaném místě. Pokud nás bude méně, termín ve srubu odblokuji a sejdeme se ve stejné vesnici, ale jinde (dám samozřejmě vědět).

4 thoughts on “Dvakrát zrušené 3. setkání se snad uskuteční

 1. Ako píšeš Pavle, termín stretnutia je ešte ďaleko. Ale čas beží míľovými krokmi, leto ubehne ako voda… Ja sa hlásim.

  totem

  1. Přijel bych už v pátek. snad to vyjde. Pro Ivana rezervuji jedno místo z Valmezu a ještě jedno místo mám volné.

   Satok

 2. Pokud nedojde k nějaké zásadní události – ačkoliv omluvou by měl být pouze požár či mobilizace – tak bych rád dorazil. Prozatím nevím, zda sólo, ale to bych pochopitelně včas doplnil. Na viděnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *