JUNÁCKÝ ČINOVNÍK – 28.ročník – 1970

Dnes archivovaná čísla časopisu JUNÁCKÝ ČINOVNÍK z roku 1970 pro detske-casopisy.cz  digitalizoval NELL1967. Veliký dík!

JUNÁCKÝ ČINOVNÍK vycházel s podtitulem „měsíčník českých a slovenských junáckých pracovníků pro teorii a praxi skautské výchovy, mesačník českých a slovenských junáckých pracovníkov pre teorii a prax skautskej výchovy„. Šéfredaktorem byl : Miloslav Mölzer. V tiráži se taky uvádí: „Redaktoři: Dr. Miloš Beneš, Hana Kubalová prom. nov. Sekretářka redakce: Eliška Poulová. Grafická úprava: Jiří Svoboda. Předseda redakční rady: dr. Václav Břicháček. Adresa redakce: Na Jezerce 47, Praha 4-Nusle. Tiskne n. p. Mír, novinářské závody; závod 2, Panská 8, obálku závod 6, Legerova 22, Praha. Expedice a objednávky časopisu: Junácká edice, Praha 3-Vinohrady, Čapajevovo nám. č. 6 Miroslav Lom. (do č. 4 a v č. 8), Junácká edice, Ústředí Junáka Praha 1, Gorkého 24 (v č. 5–7). Roční předplatné 30,– Kčs, cena výtisku 2,50 Kčs. Mladá fronta Praha.

Jednotlivá čísla vyšla v měsících leden, únor, březen, duben, květen, červen–červenec, srpen 1970. Mají po 12 stránkách + nečíslované obálky.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu JUNÁCKÝ ČINOVNÍK v roce 1970, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu JUNÁCKÝ ČINOVNÍK – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu JUNÁCKÝ ČINOVNÍK  zde >>>

 

One thought on “JUNÁCKÝ ČINOVNÍK – 28.ročník – 1970

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *