KLUB OLYMPIK – 3.ročník – 1968

Dnes archivovaná čísla časopisu KLUB OLYMPIK z roku 1968 pro detske-casopisy.cz  digitalizoval Lukáš B. Veliký dík!

Komunita kolem pověstného pražského klubu Olympik vydávala i “svůj” časopis. Pravděpodobně se jedná o první rockový fanzin v České republice. Jeho nesehnatelná první čísla byla viděna na výstavě (2012-2013) v pražském Popmuseu u příležitosti půl století naší nejstarší czgující rockové skupiny OLYMPIC.

Časopis má v tiráži uvedeno, že jej vydává Divadelní klub Olympik, vychází měsíčně a řídí jej Miloslav Šimek a Jiří Grossmann s redakční radou. Šestnáctitránkový časopis byl vydáván v poloamatérských podmínkách – jak je vidět ze sazby. To ale neubírá na jeho kvalitě i historické hodnotě.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu KLUB OLYMPIK z roku 1968, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu KLUB OLYMPIK  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla KLUB OLYMPIK zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *