SEVERKA – 16.ročník – 2004

Dnes archivovaná čísla časopisu SEVERKA z roku 2004 pro detske-casopisy.cz  digitalizoval NELL1967. Veliký dík!

V tiráži časopisu je uvedeno: „Vydáva Trampské združenie SEVERKA, Jilemnického 23/15, 036 01 Martin. Kontaktná adresa redakcie: SEVERKA – vydavateľstvo tlače, Adalbert D´Ady Mezei, Hronsecká cesta 36, 974 07 Hronsek, Šéfredaktor a grafická úprava: Adalbert Mezei (D´Ady), Redakčný kruh: každý, kto priloží ruku k dielu, Elektronická pošta a web: severka@nfo.sk, http://severka.nfo.sk  Objednávky prijma:  redakcia SEVERY, ISBN 1335-3802“.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu SEVERKA z roku 2004, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu SEVERKA  – kliknutím na náhled strany:

 

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla SEVERKY zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *