Uzatvárame 6.ročník časopisu SLUNÍČKO

Zaslaním čísla 9 a 10 nám k skompletizovaniu ročníka dopomohol etien. Ďakujeme krásne! Tým pádom môžem vyhlásiť 6.ročník časopisu SLUNÍČKO za kompletný.

Pre charakteristiku použijem text z príspevku z 23.4.2023:

Již uveřejněná čísla i s textem si můžete prohlédnout na stránkách našeho webu https://detske-casopisy.cz/slunicko/.

Sluníčko je určené dětským čtenářům  od čtyř do osmi let. Hlavní ideou časopisu je děti pobavit, připravit jim radostné chvíle  nad krásnými obrázky  našich předních výtvarníků a zároveň je něčemu naučit. Časopis využívá přirozené dětské zvídavosti a touhy poznávat  a zkoušet nové věci, tvořit svá vlastní díla. Také je učí srozumitelnou formou seznamovat s naší vlastí, její minulostí i současným životem v ní. Přináší jim množství omalovánek, vystřihovánek, hlavolamů, encyklopedií, her, soutěží a spoustu dalších zábavných i poučných úkolů. Snaží se dětem přinášet stále něco nového a reagovat na současné potřeby malých čtenářů.“

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu SLUNÍČKO z roku 1972-73, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu SLUNÍČKO – kliknutím na náhled strany:

(Zdroj: etien)

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu SLUNÍČKO zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *