Dětská příloha novin MORAVSKÝ VEČERNÍK (1939)

Dnes archivovaná čísla přílohy MORAVSKÝ VEČERNÍK DĚTEM z roku 1939 pro detske-casopisy.cz  digitalizovala Věra D. Veliký dík!

MORAVSKÝ VEČERNÍK vydával v Olomouci v letech 1922-1945 nakladatel Josef Friedl. V letech 1939-1942 vycházely tyto noviny s podnázvem: List Národního souručenství. Jejich nedělní čtyřstránková příloha pro děti vycházela pod názvem MORAVSKÝ VEČERNÍK DĚTEM.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání přílohy MORAVSKÝ VEČERNÍK DĚTEM z roku 1939, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla přílohy MORAVSKÝ VEČERNÍK DĚTEM  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla MORAVSKÝ VEČERNÍK DĚTEM zde >>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *