Kompletní ROVERSKÝ KMEN – 14.ročník – 2011

O časopisu ROVERSKÝ KMEN jsem na tomto webu psal už několikrát – přesněji: šestkrát. Takže dnes už jen velmi stručně alespoň ty nejzákladnější informace.

ROVERSKÝ KMEN je typickým „spolkovým“ časopisem. Jeho cílovou skupinou jsou čtenáři ve věku 16–24 let – především starší skauti a skautky, zvaní roveři.

ROVERSKÝ KMEN se snaží být komplexním čtením pro mladší i starší rovery a roverky. Snaží se podporovat vzájemnou sounáležitost mezi rovery i se samotmým skautským hnutím.

Mezi další cíle ROVERSKÉHO KMENE patří snaha o motivaci a metodiku, zábavu a vzdělávání. Vzhledem k tomu, že roverské aktivity a zájmy jsou velice široké, reflektuje časopis pro tuto skupinu poměrně velmi široké spektrum témat.

V posledních ročnících (srovnej třeba s čísly archivovaného 4. ročníku) prodělala i grafika tohoto časopisu jednoznačně pozitivní posun k moderní, přehledné a poutavé sazbě.

ROVERSKÝ KMEN vycházel 5x ročně – byl tedy „dvouměsíčníkem“ – o prázdninách nevycházel. I čtrnáctému ročníku šéfredaktorovala Julča –  Dominika Potůčková (dnes Zemanová).

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku archivované číslo časopisu ROVERSKÝ KMENkliknutím na náhled strany:

ROVERSKY_KMEN_14.rocnik_(2011)_cislo_68

ROVERSKY_KMEN_14.rocnik_(2011)_cislo_69

ROVERSKY_KMEN_14.rocnik_(2011)_cislo_70

ROVERSKY_KMEN_14.rocnik_(2011)_cislo_71

ROVERSKY_KMEN_14.rocnik_(2011)_cislo_72

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *