STUDIO PASTELKA – 0.ročník – 1993

Dnes archivované číslo časopisu STUDIO PASTELKA z roku 1993 pro detske-casopisy.cz  digitalizoval Květoslav K. Veliký dík!

V tiráži tohoto prázdninového dvojčísla, které vyšlo 15. 7. 1993 se píše: STUDIO PASTELKA. Pomůcka – hračka pro děti předškolního věku, učitelky MŠ a rodiče. Vydává Pastelka spol. s r.o. Praha. Šéfredaktorka PhDr. Libuše Teprtová. Tajemnice redakce Alena Vrbecká. Grafická úprava Miroslav Tvrdík.“  Společnost Pastelka spol. s r.o. byla založena v listopadu 1991 a v březnu 2003 vstoupila do likvidace. Důvodem bylo zřejmě vyhlášení konkursu na majetek jejího 100% vlastníka – GENNEX a.s. (roku 2004 byl konkurs zrušen).

STUDIO PASTELKA tisklo výhradně původní, vyzkoušené činnosti a aktivity od týmu zkušených autorů.

STUDIO PASTELKA bylo připracováno nejen pro pětileté předškoláky a mladší žáky v 1.-3. ročníku základní školy, ale také pro rodiče a učitele, protože práce s časopisem vyžadovala aktivní spoluúčast dospělých.

STUDIO PASTELKA přinášelo náměty pro společné činnosti dětí a dospělých – úkoly, trénování dovedností, kreslení a malování, vyrábění, zpívání, cvičení ….

Na internetu je k dohledání časopis který stále vychází: „PASTELKA – měsíčník pro předškoláky, mladší žáky, rodiče, učitele a vychovatele„.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu STUDIO PASTELKA z roku 1993, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu STUDIO PASTELKA – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke stažení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „STÁHNOUT„.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *