ZÁPISNÍK – 8.ročník – 1964

Dnes archivované čísla časopisu ZÁPISNÍK z roku 1964 pro detske-casopisy.cz  digitalizovali Hozd a Karbulinek. Veliký dík!

V tiráži časopisu se píše:Magazín ZÁPISNÍK 64 – vydává hlavní politická správa Československé lidové armády ve Vydavatelství časopisů MNO, Praha 1, Vladislavova 26. — Redakce: Praha 1, Jungmannova 24, tel. 23-43-55-8, 24-01-20. Hlavni redaktor dr. Milan CODR, grafická úprava J. PIKOUS a M. HAVLÍČEK. — Administrace: Praha 1, Vladislavova 26, tel. 23-43-55-8, — Tiskne Polygrafia, závod 2. Praha 5, Grafická 1. — Vychází čtrnáctidenně. Cena 2 Kčs. Rozšiřuje PNS. Dohlédací poštovní úřad Praha 022. Nevyžádané materiály se nevracejí.“

Název časopisu ZÁPISNÍK se každý měnil podle kalendářního roku, kdy právě vycházel. Takže správný název časopisu v titulu tohoto článečku by měl znít ZÁPISNÍK 64 (vycházel v roce 1964). Podobně to bylo třeba i s názvem časopisu MY.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání magazínu ZÁPISNÍK v roce 1964, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) ve svém tabletu, pc nebo notebooku archivované číslo časopisu ZÁPISNÍK – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla ZÁPISNÍK  zde>>>

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *